ESEMÉNYNAPTÁR

Dátum

Program

Hely
Szeptember 1. Bárna
Szeptember 1–30. Gemenc
Szeptember 3–5. Budapest
Szeptember 5. Budapest
Szeptember 5. Gyulaj
Szeptember 5–6. Gemenc
Szeptember 5–7. Krasznodar, Oroszország
Szeptember 6. Mezőberény
Szeptember 6. Deszk
Szeptember 6. Soponya
Szeptember 6.
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Vadásznap
Nyírmihálydi
Szeptember 6. Ludasszállás
Szeptember 6. Komárno, Szlovákia
Szeptember 7. Abádszalók
Szeptember 7. Sarlóspuszta
Szeptember 8. Bőszénfa
Szeptember 8-tól Miskolc
Szeptember 12. Kunfehértő
Szeptember 12–13. Gemenc
Szeptember 12–15. Moszkva, Oroszország
Szeptember 13. Vámosszabadi
Szeptember 13. Gyál
Szeptember 13. Kaszó Zrt.
Szeptember 13. Lengyel-Annafürdő
Szeptember 13-tól. Keszthely
Szeptember 13–14. Keszthely, Vadászati Múzeum
Szeptember 13–14. Csongrád
Szeptember 13–14.
  • Szarvasbőgő gyermektábor (Bótáné Batta Olga 30/637-5455)
Telkibánya
Szeptember 14. Szada
Szeptember 14. Kisújszállás
Szeptember 16-ig  
Szeptember 17–20. Pöttelsdorf, Ausztria
Szeptember 18–21. Nicosia, Ciprus
Szeptember 20. Kaszó Zrt.
Szeptember 20–21. Tepélypuszta
Szeptember 20–21.
  • Szarvasbőgő gyermektábor (Bótáné Batta Olga 30/637-5455)
Telkibánya
Szeptember 21. Gödöllő
Szeptember 21. Dabas
Szeptember 21. Kocsér
Szeptember 24–28. Szófia, Bulgária
Szeptember 25. Tamási
Szeptember 25. Orosháza
Szeptember 25–26. Szombathely
Szeptember 25–28. Bechyne, Csehország
Szeptember 27.
  • XXIII. Nógrád Megyei Vadásznap
Pásztó
Szeptember 27. Törtel
Szeptember 28. Lébény
Szept. 28–okt. 5.
  • Elöltöltős világbajnokság
Granada, Spanyolország
Szeptember 30-ig  
 
 
Október 1–5. Újvidék, Szerbia
Október 4.
  • Pest Megyei Vadásznap
Törtel
Október 4. Sepsiszentgyörgy
Október 4. Füzesabony
Október 4–5. Tepélypuszta
Október 4–5.
  • Nemzetközi vizslaverseny és kutyakiállítás
Soponya
Október 5. Abádszalók
Október 9–10. Moszkva, Oroszország
Október 10.
  • Az OMVK Országos Küldöttközgyűlése
Százhalombatta
Október 10–12. München, Németország
Október 11. Sarlóspuszta
Október 18. Lébény
Október 18. és 23. Kaszó Zrt.
Október 23. Bugac
Október 24–25. Csongrád
Október 24–26. Sárospatak
Október 25. Csákberény
Október 25. Füzesabony
Október 31-ig  
November 1. Sarlóspuszta
November 3. Csorna
November 3.
  • Hubertusz Nap
Göd, Nemeskéri-Kiss kúria
November 27–30. Moszkva, Oroszország
 

 

2015

 
Június 4–7. Galgamácsa

 

 

Rendezvények előrejelzése:
Tel.: (30)-343-4558; e-mail: szerkeszto@vadaszat.net